Reklama
  • Wtorek, 16 czerwca 2015 (15:30)

    Ranczo. Żegnajcie czy do widzenia?

To nie jest „wieś spokojna”! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu. Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

Partia Uczciwości znajdzie się na wirażu, kiedy przewodniczący Kozioł (Cezary Żak) zaskoczy nowymi pomysłami Czerepacha (Artur Barciś). Zachwieje w ten sposób rządem. Solejukowie (Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski) pozbędą się kłopotu i nieoczekiwanego bogactwa. Główny lokator plebanii, biskup Kozioł (Cezary Żak) zaplanuje przeprowadzkę do kurii.

Reklama

To cios w serce Michałowej (Marta Lipińska). W dworku zaś dojrzeje dramat. Lucy (Ilona Ostrowska) rozczarowana rzeczywistością Wilkowyj, przytłoczona kłopotami w związku, oświadczy Kusemu (Paweł Królikowski), że ma już dosyć takiego życia. Kusy będzie zrozpaczony. Czy Lucy porzuci wieś? I co w takim razie z serialem? Przecież od jej przyjazdu zaczęła się opowieść. W końcu nas pokochali... Skala sukcesu „Rancza” zaskoczyła (choć nie od razu) samych twórców. – Początki były trudne, oglądalność pierwszej serii w czasie premierowej emisji nie za wysoka. Telewizja nie była pewna, czy chce kontynuacji – wspomina scenarzysta Robert Brutter. – Aż latem puszczono powtórki pierwszej serii i nagle okazało się, że coraz więcej ludzi to ogląda, potem jeszcze więcej... no i dalej już było fajnie. Nadzieja dla fanów A jednak planowano finał „Rancza”, i to nie jeden raz.

Serial uratowali fani. Dziś też widownia przekraczająca 5 mln osób przemawia za kręceniem 10. serii. Ale dopóki ekipa nie pojawi się latem w Jeruzalu, pewności nie będzie. – Dwa razy już kończyliśmy ostatecznie, więc głupio się teraz zarzekać, choć z różnych powodów to bardzo prawdopodobne – mówi Robert Brutter. – Ale całkiem pewne są w życiu podobno tylko dwie rzeczy: śmierć i podatki.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Niecałe trzy miesiące dzielą nas od premiery 10. serii „Rancza”. Już dziś zdradzamy, jak potoczą się losy bohaterów serialu. Kto się zakocha, a kto zrobi wszystko, by znów awansować. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.