Reklama
  • Czwartek, 21 sierpnia 2014 (08:05)

    Ranczo: Polityczne boje

Ruszyły już zdjęcia do 9. serii Rancza. Wilkowyje znów staną się areną rozgrywek politycznych i miłosnych uniesień.

Reżyser „Rancza” Woj ciech Adamczyk zdradził kilka dni temu, że w dziewiątej odsłonie serialu dominować będą wątki społeczno-polityczne. Wójt (Cezary Żak), Czerepach (Artur Barciś) i Więcławski (Grzegorz Wons), którzy z ramienia Polskiej Partii Uczciwości weszli do Sejmu, będą musieli nauczyć się poruszać w świecie wielkiej polityki.

Nowy biskup pomocniczy

Reklama

Z problemem nowej pozycji będzie także musiał poradzić sobie ksiądz (Cezary Żak), który od niedawna pia stuje zaszczytną funkcję. – Na przykładzie no wego biskupa pomocniczego zobaczymy, w jaki sposób władza wpływa na psychikę, ponieważ proboszcz zostanie poddany nieoczekiwanym, trudnym sprawdzianom – dodaje tajemniczo reżyser.

Kilka nowych postaci

Również Lucy (Ilona Ostrowska), która będzie ubiegać się o powtórny wybór na stanowisko wójta, doświadczy na własnej skórze, czym jest brudna walka polityczna. W 9. sezonie pojawi się kilka nowych, intrygujących postaci. W Weronkę wcieli się Justyna Gugała, Kacper Matula zagra policjanta, a bohater kreowany przez Mikołaja Krawczyka będzie miał na imię Jakub. Na więcej informacji musimy poczekać, niestety, do wiosny.

SID

Super TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.