Reklama
  • Wtorek, 19 maja 2015 (14:00)

    Ranczo. Lucy rozstanie się z Kusym?

Czarne chmury od dawna zbierają się nad związkiem pani wójt i malarza. Teraz Amerykanka dostanie propozycję nie do odrzucenia, ale tym samym na szali znajdą się córka i mąż.

Reklama

W Wilkowyjach zapanuje napięta atmosfera, nie tylko z powodu zbliżających się wielkimi krokami wyborów na wójta. Jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu będzie musiała podjąć Lucy (Ilona Ostrowska), która tym razem nie startuje w politycznym wyścigu.

Wilską dobija fakt, że nikt nie docenia jej starań na rzecz wiejskiej społeczności.

Jednak sen z powiek spędzają jej głównie kłopoty w domu. Od dłuższego czasu czuje się winna, że Kusy (Paweł Królikowski) zamiast skupić się na rozwijaniu talentu, poświęca się dla rodziny. Gdy Lucy dostanie ciekawą ofertę pracy w USA, zacznie się poważnie zastanawiać, czy nie powinna zwrócić ukochanemu wolności. Na razie nikomu nie zwierzy się ze swojego dylematu.

Problemy nie ominą także Senatora i Czerepacha (Cezary Żak, Artur Barciś). Panowie niemal dostaną zawału, gdy odkryją, że Ola (Lidia Sadowa) chce napisać książkę demaskującą mechanizmy wykorzystywania przez nich władzy dla własnych interesów.

Ich kariera może się zatem zakończyć w błyskawiczny sposób. Podobnie jak polityczna przygoda Więcławskiej (Dorota Chotecka-Pazura), która odkryje spore braki w swojej wiedzy.

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.