Reklama
  • Wtorek, 8 września 2015 (08:05)

    Ranczo. Jak potoczą się losy Wioletki i Staśka?

Reklama

Ekipa „Rancza” wraca na plan. Choć producenci zapowiadają, że to ostatni sezon, fani serialu nie tracą nadziei, że to tylko pogłoski. I zastanawiają się, jak potoczą się losy seksownej Wioletki i jej męża, policjanta Staśka, granych przez Magdę Waligórską i Arkadiusza Nadera.

Aktorzy, którzy grają zakochane małżeństwo, prywatnie tak się nie znoszą, że nawet nie mogą obok siebie spokojnie przejść. Ta atmosfera trwa już od lat. Dlatego nietrudno było o iskrę, która wywołała prawdziwy pożar. Wybuchł on w Teatrze Nowym w Zabrzu po przedpremierowym spektaklu „Zaręczyny”.

Gra w nim narzeczony Magdaleny Waligórskiej, Mateusz Lisiecki. Tego wieczoru, 20 czerwca 2015, doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy serialowymi małżonkami „Rancza”, a potem do szarpaniny. Na odsiecz Magdzie przybył jej ukochany i teraz jest oskarżony o „uszkodzenie ciała”.

Arkadiusz Nader oświadczył, że został pobity przez narzeczonych, a dyrekcja teatru nie udzieliła mu pomocy i manifestowała wrogość. „Jestem ofiarą, nie byłem agresorem!” – przekonywał. Jednak jego wersję podważają świadkowie zdarzenia oraz dyrekcja teatru. Nader złożył zawiadomienie o pobiciu. 

Waligórska zaś oskarżyła go aż z czterech paragrafów: dwóch o znęcanie się i dwóch o przestępstwa na tle seksualnym. Aktor oznajmił, że choć jego zdaniem Waligórska powinna „skończyć w pierdlu”, to jest profesjonalistą gotowym dalej z nią pracować. Czy tak rzeczywiście będzie?

Producenci ograniczyli jego rolę i to nie tylko ze względu na konflikt z Magdą Waligórską. W zeszłym sezonie Arkadiusz Nader zagrał tylko w dwóch odcinkach. Oficjalnie mówiono o  względach zdrowotnych aktora, dziś mówi się, że miał problemy z alkoholem. Producenci wysłali więc Staśka do Szczytna.

Tymczasem aktorom „Rancza” kończą się wakacje. Produkcja serialu będzie musiała podjąć decyzję. Czy Stasiek wróci ze Szczytna? Oby tylko na prywatnych sprzeczkach aktorów nie stracili ci najważniejsi – widzowie.

[ER]

Dobry Czas

Zobacz również

  • Niecałe trzy miesiące dzielą nas od premiery 10. serii „Rancza”. Już dziś zdradzamy, jak potoczą się losy bohaterów serialu. Kto się zakocha, a kto zrobi wszystko, by znów awansować. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.