Reklama
  • Poniedziałek, 28 grudnia 2015 (14:00)

    Ranczo. Co wydarzy się w ostatnim sezonie?

Czy bracia Kozioł się pogodzą? Co sprawi, że wójt pojawi się na pasterce w kościele? A jakie losy scenarzyści przygotowali dla Lucy? Zaglądamy na plan „Rancza”.

Trwają właśnie zdjęcia do ostatniego, 10. już se zonu popularnego serialu. Czego możemy się spodziewać w odcinkach, które zobaczymy wiosną przyszłego roku?

Po raz pierwszy w historii produkcji akcja toczyć się będzie także zimą. Podczas wizyty na planie widzieliśmy scenę, w której mieszkańcy Wilkowyj spotykają się w kościele na pasterce.

Reklama

Niezwykłym wydarzeniem okaże się obecność na mszy wójta, który – nie dość, że zdeklarowany ateista, to jeszcze skłócony z księdzem – w świątyni raczej nie bywał.

Co takiego się stanie, że przyjdzie na nabożeństwo? Tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy. Podobno ma zostać rozbudowany wątek bywalców ławeczki. Szczegółów jednak nie udało nam się ustalić.

– Nie mogę zdradzić, co się zmieni w życiu mojego bohatera – mówi nam odtwórca roli Patryka Pietrka, Piotr Pręgowski. – Zabrania mi tego umowa, którą zawarłem z producentami.

Jakie będą dalsze losy Lucy (Ilona Ostrowska)? W ostatnim odcinku 9. serii Wilska deklarowała chęć powrotu do Stanów. Powinniśmy ją jednak zobaczyć na ekranie, bowiem, jak twierdzą wtajemniczeni, aktorka ma zakontraktowane sześć dni pracy przy „Ranczu”.

Monika Ustrzycka

Kurier TV
Więcej na temat:Ranczo | Lucy | Nie | piotr

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.