Reklama
  • Środa, 18 marca 2015 (15:05)

    Ranczo. Co się wydarzy w 9. serii serialu?

Bohaterowie serialu w 9. serii z różnym skutkiem będą próbowali dostosować się do poważnych zmian w swoim życiu.

Reklama

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie proboszcz Piotr (Cezary Żak) został biskupem pomocniczym. Z kolei Polskiej Partii Uczciwości udało się umocnić swoją pozycję polityczną. Jej członkowie mogą teraz rozdawać karty.

Trudne zmiany

W związku ze zbliżającym się końcem kadencji Lucy (Ilona Ostrowska) atmosfera w Wilkowyjach zrobi się gorąca. Rozpocznie się bowiem ostra walka o fotel wójta. Mieszkańcy wsi i plebanii będą mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ muszą opowiedzieć się po stronie jednego z kandydatów.

Z kolei księdza Piotra dopadnie trema, ponieważ przestraszy się, że nie podoła nowym obowiązkom. Michałowa postara się pomóc mu w przygotowaniach do tej roli. Przemianę przejdzie również Czerepach (Artur Barciś), który zapragnie dostosować swój wizerunek do spodziewanej kariery w polityce.

Niedostatki we fryzurze spróbuje tuszować nowymi perukami, co nie spotka się z aprobatą Lodzi (Magdalena Kuta). Czy uda jej się namówić go do zaprzestania eksperymentów z wyglądem?

Polityka i miłość

Reżyser „Rancza”, Wojciech Adamczyk zapowiada, że w nowej serii ważną rolę odegra polityka, co pociągnie za sobą niezliczone intrygi i afery.

Wpływ władzy na psychikę będzie też ciekawie pokazany na przykładzie biskupa Piotra. Z drugiej strony nie zabraknie również wątków miłosnych oraz komediowych, które są znakiem firmowym serialu.

Świat Seriali
Więcej na temat:Ranczo | piotr | Cezary | adamczyk | cezary | wojciech

Zobacz również

  • Czy bracia Kozioł się pogodzą? Co sprawi, że wójt pojawi się na pasterce w kościele? A jakie losy scenarzyści przygotowali dla Lucy? Zaglądamy na plan „Rancza”. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.