Reklama
  • Poniedziałek, 23 lutego 2015 (15:42)

    Prawdziwi fani serialu "Ranczo"

Reklama

Kiedy 9 lat temu po raz pierwszy spotkaliśmy się z mieszkańcami Wilkowyj, nikt nie przypuszczał, że serial „Ranczo” stanie się takim fenomenem. W marcu czeka nas emisja nowych odcinków, a popularność serialu wydaje się rosnąć z sezonu na sezon.

Świadczy o tym fakt, że powstały już dwie książki o przygodach bohaterów tej urokliwej wioski, odcinki specjalne „Ławeczka w Unii” z okazji dziesiątej rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz pełnometrażowy film „Ranczo Wilkowyje”.

O takich fanach marzy każda telewizyjna produkcja! Miłośnicy serialu zwani potocznie „Ranczersami” mają własne forum internetowe, gdzie dyskutują, odliczają godziny do startu nowej serii, a także... wydają internetową „Gazetkę Ranczerską”!

To także dla nich serialowy Pietrek – Piotr Pręgowski, organizuje co roku „Wilkowyjce”, czyli Festiwal Piosenki Ranczerskiej.

NHL

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Wędrówkę w Jeruzalu rozpoczęliśmy od drewnianego kościółka z XVIII wieku, w którym spotyka się większość bohaterów „Rancza”. – W nim brali ślub Michałowa z Japyczem, Lucy z Kusym i Wioletka... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.