Reklama
  • Piątek, 11 lipca 2014 (08:05)

    Piotr Pręgowski dyrektorem Festiwalu Piosenki Ranczerskiej

On już tak ma: jak w coś wchodzi, to po uszy. Tak też jest z Festiwalem Piosenki Ranczerskiej Wilkowyjce. Był jego pomysłodawcą, więc został i dyrektorem.

Piotr Pręgowski wprost tryska energią, zawsze taki był. I tym właśnie przed laty, jeszcze na studiach aktorskich, zaimponował swojej przyszłej żonie, Ewie Kuryło. Ponieważ od 2006 roku obydwoje grają w bijącym wszelkie rekordy popularności „Ranczu”, naturalną koleją rzeczy było dla pana Piotra wykorzystanie tej sympatii dla dobra innych. Czyli miejscowości podobnych do Wilkowyj, w których toczy się akcja serialu.

Reklama

Wymyślił Festiwal Piosenki Ranczerskiej Wilkowyjce. 27 czerwca we wsi Kikół w powiecie lipnowskim odbędzie się już trzeci finał tej imprezy. W dwóch pierwszych edycjach można było wystartować w konkursie na piosenkę nawiązujacą do serialu „Ranczo” (choć opowiadającą o lokalnych problemach) i na skecz (ten zaś ma dotyczyć Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich).

Ale w tegorocznych Wilkowyjcach pojawiła się nowa kategoria: fotografia dokumentująca ukochane miejsca. Na ławie sędziowskiej festiwalu zasiądą inni aktorzy z serialu „Ranczo”.

KS

Telemax
Więcej na temat:piosenki | piotr | Ranczo | Kury | piosenka

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.