Reklama
  • Poniedziałek, 5 września 2016 (14:00)

    Metamorfozy bohaterów "Rancza"

Koniec ze skarpetkami do sandałów, niegustownymi garsonkami, przyciasnymi sweterkami i kolorowymi włosami! Jesienią bohaterowie „Rancza” przejdą spektakularną metamorfozę! Najbardziej zmieni się Solejukowa. Czyżby czekał ją romans?

Halina Kozioł i Leokadia Czerepach (Violetta Arlak, Magdalena Kuta)

Przyczynami przemiany przyjaciółek będą... ich mężowie (Cezary Żak, Artur Barciś). Gdy Halina i Leokadia dowiedzą się, że Paweł i Arkadiusz zamierzają kandydować na najwyższe państwowe stanowiska, wpadną w popłoch.

Reklama

Przecież żonami kandydatów zainteresują się wszystkie krajowe media, a one, no cóż... na modzie to może i się znają, ale tylko tej małomiasteczkowej.

W związku z tym postanowią całkowicie wymienić zawartość swoich szaf. O pomoc w zakupach poproszą Olę (Lidia Sadowa). Efekt? Wstrząsający. Tak się robi prawdziwy „Projekt Lady”!

Patryk Pietrek (Piotr Pręgowski)

W 10. sezonie „Rancza” Pietrek ponownie otrzyma propozycję pracy od Więcławskiego (Grzegorz Wons). Znów zostanie prezesem firmy należącej do Andrzeja. Jednak tym razem nie jako figurant, ale prawdziwy dyrektor. Zanim to się stanie, Więcławski każe mu zmienić sposób ubierania.

Żadnych łańcuchów, kolczyków i podkoszulków. Od września Patryk będzie wyglądać tak, jak powinien poważny biznesmen – w garniturze i pod krawatem. Pytanie: czy długo tak wytrzyma?

Kazimiera Solejukowa (Katarzyna Żak)

Największą beneficjentką tej wizerunkowej zmiany będzie Solejukowa. Kazimiera na dobre porzuci swoje dotychczasowe modowe upodobania.

Znikną charakterystyczne skarpetki i nieforemne spódnice. Zastąpią je gustowne czółenka i doskonale skrojone bluzki. Do tego nowa fryzura, delikatny makijaż.

Początkowo nawet mąż (Sylwester Maciejewski) jej nie pozna. A skoro już jesteśmy przy Solejuku, co takiego wydarzy się, że kobieta zdecyduje się na wymianę garderoby?

Czyżby w jej życiu miał się pojawić nowy mężczyzna? A może, po odchowaniu dzieci, Solejukowa zdecyduje się pójść do pracy...

Kurier TV

Zobacz również

  • Niecałe trzy miesiące dzielą nas od premiery 10. serii „Rancza”. Już dziś zdradzamy, jak potoczą się losy bohaterów serialu. Kto się zakocha, a kto zrobi wszystko, by znów awansować. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.