Reklama
  • Środa, 14 stycznia 2015 (14:41)

    Książka dla wielbicieli serialu "Ranczo"

Kultowy serial o rozprawach „między wójtem a plebanem” powróci na wiosnę do telewizyjnej Jedynki. Tymczasem dla wszystkich tych, którzy nie mogą doczekać się spotkania z mieszkańcami Wilkowyj, Wydawnictwo Literackie przygotowało nie lada gratkę. Właśnie ukazała się druga część książki, w której nie zabraknie wątków znanych z TV, a także zupełnie nowych.

„Ranczo 2” to w dużej mierze opowieść o marzeniach. Podobno najważniejsze jest to, żeby wiedzieć, czego się chce w życiu. I tak definiując swoje pragnienia, Lucy stwierdza, że chce Kusego. Niestety, Kusy coraz więcej czasu zacznie poświęcać sztuce, a nie pięknej żonie. To nie koniec amorów we wsi – Stach Japycz nie zamierza zrezygnować z Michałowej, a działania Wójta mające na celu zdobycie serca Wioletki, zaczną przybierać na sile.

Reklama

Co na to miejscowy policjant, który także upatrzył sobie blondwłosą piękność oraz... wójtowa? Czyżby Kozioł miał się wkrótce przekonać, że zraniona kobieta zdolna jest do wszystkiego?

Dodajmy do tego Pietrka, który zakochał się w Klaudii i Więcławskiego, który z kolei chce rozwodu – i już mamy naprawdę niezły festiwal życzeń. Kto znajdzie lepszy patent na szczęście – Amerykanka z niepoprawnym optymizmem, czy jednak mieszkańcy polskiej wsi, którzy twardo stąpają po ziemi?

Z pewnością dużo się od siebie nauczą podczas wspólnej drogi do realizacji swoich marzeń.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.