Reklama
  • Czwartek, 31 lipca 2014 (09:34)

    Festiwal Piosenki Ranczerskiej: Swojski klimat

Promocja kuchni regionalnych, ludowe kapele, pokaz mody lokalnych projektantów – to trzecia edycja festiwalu.

Festiwal Piosenki Ranczerskiej „Wilkowyjce” przyciągnął do Kikoła tłumy! – W tym roku mieliśmy rekordową liczbę zgłoszeń, ponad 560 wykonawców. Mamy też nową kategorię związaną z fotografią, bo ogłosiliśmy konkurs na najciekawsze zdjęcia ukazujące codzienne życie wsi – nie ukrywał satysfakcji pomysłodawca imprezy Piotr Pręgowski tuż przed jej uroczystym otwarciem.

Miłe zaskoczenie

Reklama

Dodał z dumą, że na festiwalu pojawiła się korespondentka jednej z chińskich rozgłośni! – Jestem miło zaskoczony rozmachem imprezy, atmosfera jest fantastyczna! Miałem okazję spróbować domowych pierogów z przepysznym farszem, które były prawie tak smaczne, jak te, które robiła moja serialowa żonka – śmiał się Sylwester Maciejewski, który z Bogdanem Kalusem wystąpił na scenie z kabaretowym programem.

Przyszły tłumy

– Tłumy ludzi są potwierdzeniem popularności „Rancza” i naszej serialowej ławeczki. To właśnie dla nich tu przyjechaliśmy. Jestem na festiwalu po raz pierwszy, ale z wielką przyjemnością wrócę tutaj za rok. To miejsce z niepowtarzalnym, swojskim klimatem! – zapewniał serialowy Hadziuk, który jak pozostali aktorzy był nieustannie oblegany przez fanów.

KRAS

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Wędrówkę w Jeruzalu rozpoczęliśmy od drewnianego kościółka z XVIII wieku, w którym spotyka się większość bohaterów „Rancza”. – W nim brali ślub Michałowa z Japyczem, Lucy z Kusym i Wioletka... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.