Reklama
  • Czwartek, 4 lutego 2016 (15:00)

    Co w nowych odcinkach serialu "Ranczo"

Na prośbę przygnębionego Kusego doktor Wezół opatrzy ukochanego psa malarza...

Reklama

W Jeruzalu zakończono pierwszy etap zdjęć do ostatniej serii „Rancza”. – Co tym razem czeka mieszkańców Wilkowyj? Szczegółów nie zdradzę, ale mogę zapewnić, że losy bohaterów okażą się zaprzeczeniem wiejskiej nudy i marazmu – zapewniał nas reżyser Wojciech Adamczyk.

Trafiliśmy do przychodni w Jeruzalu, którą dla potrzeb zdjęć zamieniono na gabinet doktora Wezóła (Wojciech Wysocki). Medyk najpierw sprawnie opatrzył psa Kusego (Paweł Królikowski), bo czworonóg wpadł w zastawione przez kłusowników wnyki.

Następnie przyjął delegację w osobach Michałowej (Marta Lipińska) i wikarego Macieja (Mateusz Rusin). Ta wizyta dała mu do myślenia, bo rezolutna gospodyni księdza wpadła na pomysł, aby Wezół objął opieką... dom samotnej matki.

Czy propozycja zostanie przyjęta, dowiemy się na wiosnę, kiedy „Ranczo” pojawi się na ekranie. – Wezół nie jest zachwycony tym, że jego małżonka ma prowadzić tę placówkę. Wybrnięcie z tej sytuacji będzie dla niego trudniejsze, niż mógłby przypuszczać – zdradza Wojciech Wysocki.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Wędrówkę w Jeruzalu rozpoczęliśmy od drewnianego kościółka z XVIII wieku, w którym spotyka się większość bohaterów „Rancza”. – W nim brali ślub Michałowa z Japyczem, Lucy z Kusym i Wioletka... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.