Reklama
  • Poniedziałek, 12 stycznia 2015 (11:41)

    Artur Barciś o roli w "Ranczo": Czerepach nie jest taki zły

Fani serialowych Wilkowyj i zabawnych przygód mieszkańców wsi na nowe odcinki 9. sezonu „Rancza” będą musieli jeszczę trochę poczekać. Serial wróci na antenę TVP 1 w 2015 wraz ze startem wiosennej ramówki Jedynki.

Reklama

Na pewno nie zabraknie w nim przebiegłego Czerepacha, którego znakomicie gra Artur Barciś. Jego bohater to żądny władzy współpracownik senatora Kozioła (Cezary Żak), który sztukę manipulacji ludźmi opanował do perfekcji, a mimo to wzbudza u widzów sympatię.

– Ludzie wybaczają mu, bo świetnie go rozumieją. W gruncie rzeczy nie jest przecież do końca zły – tłumaczy fenomen swojej postaci aktor, który kolejny rok angażuje się w kampanię Polskich Banków Żywności i jako wolontariusz zbiera produkty spożywcze na świąteczne stoły potrzebujących.

W 9. sezonie „Rancza” Czerepach stanie przed nowym wyzwaniem w swojej politycznej karierze. Jako współzałożyciel Polskiej Partii Uczciwości, która odniosła niebywały sukces wyborczy i na pewno dostanie się do Sejmu, senator Kozioł wytypował go na stanowisko... wicepremiera.

Sam bowiem zamierza startować w wyborach na prezydenta. Czy ich plany się powiodą? Przekonamy się wiosną. Tymczasem fani mogą oglądać powtórki „Rancza” na TVP Seriale.

JBJ

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.