Reklama
  • Poniedziałek, 12 stycznia 2015 (11:41)

    Artur Barciś o roli w "Ranczo": Czerepach nie jest taki zły

Fani serialowych Wilkowyj i zabawnych przygód mieszkańców wsi na nowe odcinki 9. sezonu „Rancza” będą musieli jeszczę trochę poczekać. Serial wróci na antenę TVP 1 w 2015 wraz ze startem wiosennej ramówki Jedynki.

Reklama

Na pewno nie zabraknie w nim przebiegłego Czerepacha, którego znakomicie gra Artur Barciś. Jego bohater to żądny władzy współpracownik senatora Kozioła (Cezary Żak), który sztukę manipulacji ludźmi opanował do perfekcji, a mimo to wzbudza u widzów sympatię.

– Ludzie wybaczają mu, bo świetnie go rozumieją. W gruncie rzeczy nie jest przecież do końca zły – tłumaczy fenomen swojej postaci aktor, który kolejny rok angażuje się w kampanię Polskich Banków Żywności i jako wolontariusz zbiera produkty spożywcze na świąteczne stoły potrzebujących.

W 9. sezonie „Rancza” Czerepach stanie przed nowym wyzwaniem w swojej politycznej karierze. Jako współzałożyciel Polskiej Partii Uczciwości, która odniosła niebywały sukces wyborczy i na pewno dostanie się do Sejmu, senator Kozioł wytypował go na stanowisko... wicepremiera.

Sam bowiem zamierza startować w wyborach na prezydenta. Czy ich plany się powiodą? Przekonamy się wiosną. Tymczasem fani mogą oglądać powtórki „Rancza” na TVP Seriale.

JBJ

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Każdy Polak zna dzisiaj Wilkowyje. Nic w tym dziwnego – serial o Jeruzalu towarzyszy nam od blisko dziesięciu lat, a grono jego fanów cały czas się powiększa. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.