Reklama
 • Poniedziałek, 12 stycznia 2015 (11:41)

  Fani serialowych Wilkowyj i zabawnych przygód mieszkańców wsi na nowe odcinki 9. sezonu „Rancza” będą musieli jeszczę trochę poczekać. Serial wróci na antenę TVP 1 w 2015 wraz ze startem wiosennej ramówki Jedynki. Na pewno nie zabraknie w nim przebiegłego Czerepacha, którego znakomicie gra Artur Barciś. Jego bohater to żądny władzy współpracownik senatora Kozioła (Cezary Żak), który sztukę manipulacji ludźmi opanował do perfekcji, a mimo to wzbudza u widzów sympatię.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 20 listopada 2014 (13:39)

  Choć nowe odcinki będziemy oglądać dopiero wiosną przyszłego roku, w poniedziałkowy wieczór możemy przypomnieć sobie, jak zaczęła się przygoda Amerykanki Lucy (Ilona Ostrowska) na polskiej ziemi. TVP Seriale od początku wyemituje pierwszy sezon. Nie możecie doczekać się nowej odsłony „Rancza”? Udało nam się dowiedzieć, kilku ciekawych rzeczy. Wilkowyje, które mają senatora i swojego biskupa (Cezary Żak) czekają miłosne zawirowania. Monika (Emili

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 2 października 2014 (12:36)

  Coroczny Jarmark Folkowy w Jeruzalu 15 sierpnia został uświetniony otwarciem ścieżki rowerowej śladami serialu „Ranczo”. Na szlaku ustawionych zostało 30 tabliczek kierunkowych, duża tablica informacyjna w centrum Jeruzala (serialowe Wilkowyje) oraz oznaczono 15 kluczowych serialowych obiektów (m.in znany wszystkim sklep, kościół, plebania, dom Więcławskich, chata Zielarki, ośrodek zdrowia, czy dom wójta). Prawie 80-km wycieczka po powiecie mińskim rozp

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 września 2014 (14:36)

  W języku potocznym wieś ma często negatywne znaczenie, ale z drugiej strony seriale w wiejskich plenerach, jak „Ranczo” czy „Blondynka” mają wciąż ogromną widownię. Z czego się bierze ten współczesny zachwyt nad wsią?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 września 2014 (14:36)

  W przeciwieństwie do Tadeusza Hadziuka, który jako bywalec słynnej wilkowyjskiej ławeczki nie może oprzeć się „Mamrotowi”, Bogdan Kalus przede wszystkim lubi dobrze zjeść. Specjalnie dla nas przygotował jedną ze swoich ulubionych potraw.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 września 2014 (14:36)

  Miłośników „Rancza”, chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Czwartek, 21 sierpnia 2014 (14:00)

  Miesiąc temu aktorka zadebiutowała w ro li mamy – urodziła synka Władysława. Marta Chodorowska (32) nie będzie cieszyła się długim urlopem macierzyńskim. Już za kilkanaście dni zaczy nają się zdjęcia do nowej serii „Rancza”, gdzie aktorka gra dużą rolę. Pani Marta zdecydowała, że będzie jeździła do pracy z synkiem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 21 sierpnia 2014 (09:05)

  Koniec złej passy Mikołaja Krawczyka. Aktor dołączył do obsady dziewiątego sezonu „Rancza”, gdzie zagra Jakuba. Efekty jego pracy na planie obejrzymy na wiosnę przyszłego roku w TVP 1. Wcześniej jednak, bo już jesienią, zobaczymy go w czwartej serii polsatowskich „Przyjaciółek”. Gra tam Łukasza Grabowskiego, dyrektora marketingu w firmie Zuzy (Anita Sokołowska).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 21 sierpnia 2014 (08:05)

  Ruszyły już zdjęcia do 9. serii Rancza. Wilkowyje znów staną się areną rozgrywek politycznych i miłosnych uniesień.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 21 sierpnia 2014 (08:00)

  Dlaczego lubi Pan grać w serialu „Ranczo”?

  Czytaj więcej Komentarzy:0