Reklama
 • Czwartek, 19 marca 2015 (14:05)

  We wsi wielkie zmiany. Ksiądz (Cezary Żak) pod czujnym okiem Michałowej (Marta Lipińska) przygotowuje się do pracy w kurii. Jest zdenerwowany i obawia się, że nie podoła nowym obowiązkom. Nerwy zżerają też Lodzię (Magdalena Kuta) i Halinę (Viola Arlak), które czekają na zaprzysiężenie na posłanki. Z kolei policjant Stasiek (Arkadiusz Nader) wybiera się na studia do Szczytna, ale panicznie boi się testu sprawnościowego.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 19 marca 2015 (11:30)

  Bezpardonowa walka o stołek wójta zdominuje życie bohaterów serialowych Wilkowyj. W nowych odcinkach „Rancza” społeczność wsi stanie przed arcytrudnym wyborem, któremu z kandydatów udzielić jednoznacznego poparcia. Dzięki wstawiennictwu Czerepacha (Artur Barciś) i senatora Kozioła (Cezary Żak), niektórzy z mieszkańców też trafią do Sejmu jako posłowie Polskiej Partii Uczciwości! Były wójt swoimi działaniami na Wiejskiej wzbudzi zainteresowanie tabloidu i pewnej dziennikarki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 18 marca 2015 (15:05)

  Bohaterowie serialu w 9. serii z różnym skutkiem będą próbowali dostosować się do poważnych zmian w swoim życiu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 17 marca 2015 (12:05)

  Senator grany przez cezarego Żaka przekona się, że nie ma trwałych sojuszów, gdy gra toczy się o władzę. Będzie bolało!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 marca 2015 (08:05)

  Kolejne dramaty, intrygi, miłosne rozterki i... mnóstwo śmiechu. W nowej serii "Rancza", która wystartuje za kilka tygodni, jak zwykle nie zabraknie ogromnych emocji!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 lutego 2015 (15:42)

  Kiedy 9 lat temu po raz pierwszy spotkaliśmy się z mieszkańcami Wilkowyj, nikt nie przypuszczał, że serial „Ranczo” stanie się takim fenomenem. W marcu czeka nas emisja nowych odcinków, a popularność serialu wydaje się rosnąć z sezonu na sezon. Świadczy o tym fakt, że powstały już dwie książki o przygodach bohaterów tej urokliwej wioski, odcinki specjalne „Ławeczka w Unii” z okazji dziesiątej rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz pe

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 16 lutego 2015 (08:00)

  Cezary Żak i Marta Lipińska opowiadają nam, na kim wzorowali się, budując swoje serialowe role. Aktorzy zdradzają również, co wydarzy się w kolejnej, dziewiątej serii „Rancza”: kto będzie uczył księdza, dlaczego Michałowa pokocha Internet i co oprócz polityki stanie się największym problemem byłego wójta, a obecnego senatora.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 lutego 2015 (12:41)

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta „psiej bestii” – na planie serialu często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 21 stycznia 2015 (09:05)

  Zakończyły się zdjęcia do dziewiątego sezonu „Rancza”. Premierowe odcinki TVP 2 pokaże wiosną, a w nich... Po rezygnacji Lucy (Ilona Ostrowska) z urzędu, rozpocznie się bój o stanowisko wójta. Tymczasem ona będzie próbowała nakłonić Kusego (Paweł Królikowski), żeby rzucił palenie i… przestał kuleć, a Czerepach (Artur Barciś) zostanie wicepremierem. Z kolei Klaudię (Marta Chodorowska) dopadnie kolejny kryzys egzystencjalny. Powodów do śmiechu nie zabraknie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 14 stycznia 2015 (14:41)

  Kultowy serial o rozprawach „między wójtem a plebanem” powróci na wiosnę do telewizyjnej Jedynki. Tymczasem dla wszystkich tych, którzy nie mogą doczekać się spotkania z mieszkańcami Wilkowyj, Wydawnictwo Literackie przygotowało nie lada gratkę. Właśnie ukazała się druga część książki, w której nie zabraknie wątków znanych z TV, a także zupełnie nowych. „Ranczo 2” to w dużej mierze opowieść o marzeniach. Podobno najważniejsze jest to, żeby wiedzieć, czego się chce w życiu. I tak definiując

  Czytaj więcej Komentarzy:0