Reklama
 • Środa, 31 lipca 2013 (13:18)

  Niewielki Kikół w województwie kujawsko-pomorskim został ostatnio polską stolicą piosenki ranczerskiej. Wszystko za sprawą festiwalu Wilkowyjce, który był tu organizowany przez niestrudzonego „Pietrka” z serialu „Ranczo”, czyli Piotra Pręgowskiego.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 lipca 2013 (10:05)

  Koniec z wizerunkami punka, gota, skina, ekscentrycznej bizneswoman czy natchnionej hinduski? Czy Marta Chodorowska będzie musiała przywyknąć do grania w „Ranczu”… normalnej postaci? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w ósmym sezonie serialu. Aktualnie aktorka pracuje na planie w Jeruzalu, jednak losy jej bohaterki Klaudii Kozioł to na razie wielka tajemnica. W finałowym odcinku siódmej serii sekretarz gminy, Fabian Duda (Piotr Ligienza) odrzucił jej miłość, wybierając rywa

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 lipca 2013 (14:00)

  Aktorka. 31 lat. Panna. Kocha podróże, jazdę rowerze i dobre jedzenie. Chciałaby mieszkać tam, gdzie... ludzie są tolerancyjni!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 lipca 2013 (10:05)

  „Ranczo Wilkowyje” to film, który może bawić widzów bez końca!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lipca 2013 (15:05)

  W Wilkowyjach pojawi się gość z Ameryki i sporo namiesza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lipca 2013 (14:05)

  Nasz sympatyczny rozmówca z natury jest optymistą. Po ciężkich latach, kiedy miał niewiele pracy, trafił do obsady „Rancza”. Serial przyniósł mu wielką popularność.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 lipca 2013 (08:00)

  Gwiazda Rancza poddała się zabiegowi odmładzania twarzy. Jednak nie wypiera się tego, wzorem innych gwiazd, lecz promuje medycynę kosmetyczną.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 lipca 2013 (15:05)

  Aktor (51) podpisał kontrakt na 2 kolejne sezony serialu „Ranczo”. Podwój- na rola księdza i wójta przyniosła mu nie tylko uznanie widzów, ale też milion! – Kiedyś ledwo wiązał koniec z końcem, więc sodówka mu nie odbije – zapewnia jego przyjaciel.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 lipca 2013 (10:56)

  Został ambasadorem! Paweł Królikowski doczekał się zaszczytu. Został ambasadorem... Lasów Państwowych. O wyborze aktora do udziału w kampanii, która ma pokazać, jak leśnicy przygotowali lasy do wypoczynku, zadecydowała jego miłość do przyrody. – Żona śmieje się, że my jesteśmy ludźmi z lasu. Mieszkamy na jego skraju, mamy do niego furtkę. Zresztą rodzinne leśne wyprawy rowerowe to też nasza tradycja – mówi aktor.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 3 lipca 2013 (10:06)

  Bogdan Kalus (48), serialowy Hadziuk z Rancza, to człowiek wielu pasji i talentów. Nie tylko znakomicie wciela się w rolę wilkowyjskiego dżentelmena z ławeczki pod sklepem, ale także występuje w kabarecie i świetnie zna się na muzyce. Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Ten rodowity Ślązak pasjonuje się także motoryzacją!

  Czytaj więcej Komentarzy:0